Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki. Więcej o cookies w zakładce polityka prywatności.X Zamknij

  • Komornik.eu
  • |
  • Poniedziałek, 15 lipca 2019
  • -
  • Imieniny obchodzą Henryk, Włodzimierz, Brunon
Płatność on-lineWpłać wadium

Księga gości

Chcesz wyrazic swoją opinię na temat naszych usług lub strony internetowej? 

Kamera on-line

Kamera on-line - Krosno Odrzańskie

Pogoda

Kalendarz

Zapisz do pdfDrukuj

Licytacje / Ruchomości

13 sierpnia 2019, godz. 13:00

Licytacja: SAMOCHÓD OSOBOWY VOLKSWAGEN PASSAT

Wyświetleń: 132

Sygnatura licytacji: km 1278/17

Cena wywołania: 37 500,00 zł
Rękojmia/wadium: 5 000,00 zł

[?]
Licytacja: SAMOCHÓD OSOBOWY VOLKSWAGEN PASSAT
powiększ
 

 SAMOCHÓD OSOBOWY VOLKSWAGEN PASSAT ROK prod.2011

KOLOR: BRĄZOWY

.nr rej. FKR405AU, VIN WVWZZZ3CZCE026645, kolor brązowy

1 [szt.]

Wartość 50 000,00 **)

cena wywołania 37 500,00

 Ruchomości można oglądać w dzień licytacji w miejscu i czasie oznaczonym wyżej. Suma wywołania wynosi 75% sumy oszacowania.

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania. Rękojmię złożoną przez licytanta, któremu udzielono przybicia, zatrzymuje się; pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie. Jeżeli nabywca nie wykonał w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny, traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają. Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona jest przelewana na dochód Skarbu Państwa (art. 8671 kpc). W przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo, osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym oraz licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji. Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym, chyba że chodzi o pełnomocnictwo udzielone adwokatowi lub radcy prawnemu (art. 8672 kpc)

Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania,Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.

Kwotę rękojmi należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg na konto komornika: Santander Bank Polska Spółka Akcyjna 1 Oddział w Krośnie Odrzańskim 36 10901551 0000 0000 5500 0299


Płatność on-line
  1. Token Odśwież obrazek

* - pola wymagane

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasła wpisz w poniższym polu adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji konta.

Wpłać rękojmię/wadium

W przygotowaniu