Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki. Więcej o cookies w zakładce polityka prywatności.X Zamknij

  • Komornik.eu
  • |
  • Wtorek, 21 maja 2024
  • -
  • Imieniny obchodzą Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
AAA
Płatność on-lineWpłać wadium

Księga gości

Chcesz wyrazic swoją opinię na temat naszych usług lub strony internetowej? 

Kamera on-line

Kamera on-line - Krosno Odrzańskie

Pogoda

Kalendarz

Zapisz do pdfDrukuj

Kancelaria

Witamy na stronie internetowej Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Krośnie Odrzańskim Roberta Hańskiego.

Strona zawiera informacje z zakresu działania komornika sądowego między innymi: obowiązujące akty prawne, informacje branżowe, publikacje, wzory wniosków egzekucyjnych.

Kancelaria komornicza w dziale „Licytacje i obwieszczenia”, na bieżąco umieszcza informacje o aktualnie prowadzonych licytacjach nieruchomości i ruchomości.

Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krośnie Odrzańskim Robert Hański w przypadku egzekucji z nieruchomości jest właściwy do prowadzenia spraw z całego powiatu krośnieńskiego: miasta i gminy Gubin i Krosno Odrzańskie oraz gminy Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Maszewo, a także w mieście i gminie Cybinka w powiecie słubickim.

Ze względu na prawo wierzyciela do wyboru komornika, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio, komornik sądowy Robert Hański może prowadzić czynności egzekucyjne na terenie całego kraju (art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji).

Wierzycielom i ich pełnomocnikom umożliwiamy zdalny dostęp do swoich spraw za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej w systemie komornik on-line.

warunkiem jest wypełnienie wniosku przez osobę uprawnioną i przesłanie go listownie na adres kancelarii. Zwrotnie prześlemy listownie lub        Emailem login i hasło do pierwszego logowania, które należy zmienić na własne.Wniosek o zdalny dostęp w dziale wnioski.

Z modułu programu można korzystać za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej, w związku z tym dostęp do danych możliwy jest z każdego miejsca, pod warunkiem posiadania komputera, notebook’a bądź tabletu z dostępem do internetu.  www.komornik-online.eu

Zapraszamy do  kontaktowania się z namiPisma procesowe z podpisem osoby uprawnionej przesyłamy wyłącznie listownie lub składamy osobiście w kancelarii!

Płatność on-line
  1. Token Odśwież obrazek

* - pola wymagane

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli zapomniałeś hasła wpisz w poniższym polu adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji konta.